یخچال پرده هوا چیست؟ معرفی انواع یخچال روباز فروشگاهی

09128584676 کارشناس فروش
یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا با طراحی خاص و زیبا ودارای جنس بدنه ی استیل ضد زنگ و همچنین برای عایق بندی بهتر این یخچال از عایق فوق العاده ی پلی یورتان استفاده شده است. یخچال های روباز فروشگاهی در دو نوع ایستاده و خوابیده و موتور سر خود و موتور مرکزی وجود دارند.

یخچال مارکت
یخچال مارکت

یخچال پرده هوا

یخچال پرده هوا صنایع برودتی یخچال مارکت

صنایع یخچال مارکت تولید کننده انواع یخچال صنعتی در ابعاد های گوناگون می باشد یکی از تولیدات مهم وفوق العاده ی این مجموعه انواع یخچال پرده هوا است که به نام های یخچال متری و یخچال بدون درب نیز معروف وشناخته می شوند. این یخچال پرده هوا بدون درب دارای گنجایش فوق العاده ای می باشد که ویژگی ها وکارآمد های بساری دارد که در این صفحه به آن می پردازیم.یکی از ضروری ترین تجهیزات در فروشگاه های بزرگ وکوچک داشتن یخچال فروشگاهی می باشد، برای نگهداری انواع محصولات غذایی وخوراکی، انواع نوشیدنی، پروتئینی، سوسیس، کالباس، مرغ، گوشت، انواع لبنیات، سوپرمارکتی، هایپرمارکتی وهمینطور فروشگاه های زنجیره ای نیازمد به یخچال وفریزر فروشگاهی هستند. با توجه به اینک هدف هر سرمایه گذاری در فروشگاه ها رسیدن به سودهی بالا می باشد انتخاب یک یخچال پرده ای به غلط موجب هدر رفتن انرژی و هزینه های غیر ضروری می شود. یخچال ایستاده پرده هوا جایگزین بسیار مناسبی برای  انواع یخچال ایستاده است.

یخچال بدون درب دست دوم

یخچال فروشگاهی بدون درب

یخچال فروشگاهی بدون درب

در یک نگاه کلی یخچال فروشگاه ها در دو نوع پرده هوا وغیر پرده هوا ساخته ومورد استفاده قرار می گیرند، ما به شما کمک می کنیم که بهترین انتخاب را در خریداری وانتخاب یخچال فروشگاهی جلوباز مورد نیاز مغازه وفروشگاه خود داشته باشید. 

 بدون شک همگی ما در فروشگاه های بزرگی متل رفاه، افق کروش، جانبو، وین مارکت و... یخچال روباز فروشگاهی یا یخچال ایستاده بدون درب رادیده ایم که این یخچال ها اززیبایی خاصی برخوردارند علاوه بر این ویژگی های منحصری نیزدارند.

قیمت یخچال پرده هوا

این مدل یخچال ها برای چیدمان راحت ترخوراکی ومحصولات توسط فروشنده وکارکنان فروشگاه واز جهتی براداشتن وخریداری بهتر وآسان تر مشتری ها به صورت بدون درب وروباز طراحی شده اند. اگر به یکی از ویژگی های مثبت این یخچال میوه اشاره کنیم لازم است نورپردازی LED رانام ببریم این ویژگی موجب به نمایش گذاشتن بهتر وزیباتر محصولات واجناس می شودو اجناس را در دیدرس مشتریان قرار بگیرد

خرید و قیمت یخچال پرده هوا ایستاده

یخچال ایستاده بدون درب در عمق، انداره و طرح های مختلفی ساخته می شود که بتوانید کاملا نیاز خود رابرای نگهداری وحفظ محصولات با این یخچال بدون در برطرف کنید. از آن جایی که برای نگهداری از مواد خوراکی از این یخچال ها استفاده می شود باید یخچال قفسه ای کاملا  تمیز و بدون وجود میکروب و... باشد و همینطور یخچال پرده هوا دارای سیستم تهویه است که این ویژگی موجب می شود هوای داخل یخچال کاملا تازه وعالی باشد. جنس بدنه ی این یخچال از بهترین استیل ساخته شده که ضد زنگ و پوسیدگی را به حدااقل می رساند، ساخته شده است.

قیمت یخچال بدون موتور

طرز کار یخچال بدون درب

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

ویژگی های محشری که این یخچال های روباز دارند باعث محبوبیت و بدست آوردن طرفدارانی که با فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ سروکار دارند و فروشگاه ها شده است. سیستم بکار رفته در این یخچال ها به صورت مدرن وتکنولوژی روز دنیا طراحی شده است که مورد علاقه خریداران  و صاحبان کسب وکارمی باشد. عملکرد یخچال پرده هوای روباز فروشگاهی به این گونه می باشد که لایه‌‌ای از هوا را به وسیله ی  منافذ زیر طبقات در مقابل فضای بیرونی ایجادمی کند و دمای محفظه یخچال در کمتر از یک دقیقه به میزان استاندارد رسانده و با گردش پیوسته سرما در داخل محفظه که فضایی با دمای عالی ومطلوب را برای محافظت ونگهداری ازمحصولات غذایی وانواع  مواد خوراکی درون خودایجاد می کند. و همچنین مانع از قفل انرژی بر اثر گذشت زمان می شود

قیمت یخچال قفسه ای

به دلیل داشتن عمق مناسب و فضای زیادی که دارند محصولات فراوان وبزرگی مانند گوشت ومرغ، انواع محصولات لبنیاتی و پروتئینی را در خود چای میدهند و از جانبی باعث بالا رفتن سرعت کار فروشنده و همینطور خرید، فروشنده می شود

یخچال پردهوا

قیمت یخچال های بدون در

از آن جایی که  یخچال و فریزر پرده هوا به گونه ای طراحی شده است که نیاز به باز وبسته کردن درب نیست و تمامی محصولات به وضوح در دید رس مشتریان قرار دارد و به راحتی می توانند محصولات را ببینن وحتی لمس کنند واین امر موجب بالارفتن درآمد صاحب فروشگاه است. مکانیزم عمل این یخچال ها به صورتی است که از طریق منافذ زیر طبقات، در فضای بیرونی لایه ای از هوا ایجاد می کنند و دمای داخل یخچال را  تا میزان استانداردی حفظ می کنند.

میزان مصرف برق یخچال پرده هوا

به طور کلی می توان گفت میزان مصرف برق یخچال روباز فروشگاهی میوه بستگی به ظرفیت و شرایط کاری آن دارد البته لازم به ذکر است که به علت داشتن  برچسب انرژی A این یخچال ها کم مصرف و بهینه هستند و یخچال موتور سرخود دارای برق تکفاز ولی مصرف بالا بوده و یخچال موتور مرکزی هم دارای برق تکفاز هم 3 فاز بوده که از  مصرف کمتری برخور دار می باشد.

انواع یخچال پرده هوا

قیمت یخجال بدون درب

یخچال های پرده هوا از نظر ساختار به دو نوع یخچال پرده هوا ایستاده و یخچال پرده هوا خوابیده تقسیم می شود و همینطور از نظرمحل قرار گیری موتور به دو نوع موتور مرکزی و موتور سرخود تقسیم  و در صنایع برودتی یخچال مارکت تولید می شود

 • یخچال پرده هوا موتور سرخود

در یخچال روباز فروشگاهی موتور سرخود موتور در داخل یا پشت یخچال قرار می گیرد اندازه وسایز این یخچال ها کوچک می باشد واگر شما خواهان یخچال پرده هوا هستید اما باباکمبود مکان مواجه هستید می توانید از نوع یخچال پرده هوا استفاده کنید که دارای ویژگی های مثبت ومنفی می باشد، ویژگی متبتی که این یخچال داردکم مصرف وبهینه بودن آن وبه دلیل وجود کمپرسور وکندانسورفضایی از یخچال را اشغال کرده واین عیب این محصول است.

مشخصات یخچال

یخچال ویترینی پرده هوا

 • جنس دنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه با رنگ پودری الکترو استاتیک

 • عایق بندی فوم پلی یورتان بایر آلمان دانسیته ۴۰kg/m3

 • مجهز به ضربه گیر PVC برروی بدنه

 • قالبلیت ساخت در مدلهای ۲۰۰سانتی متری و ۳۰۰ سانتی متری موتور بالا وپایین 

 • دارنده ی  روشنایی از نوع SMD/LED سفید

 • دارای کاور شب دستی برای حفظ سرما

 • مجهز به شیشه های سه جداره در اطراف یخچال

 • قابلیت تنظیم طبقات

 • قابلیت نصب جداکننده مشی همراه روکش PVC

 • سرعت بخشیدن به خرید مشتری ها

قیمت یخچال پردا هوا بدون درب

 

 • یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال روباز فروشگاهی موتور مرکزی دارای فضای بیشتر برای چیدمان محصول می باشد این یخچال پرده هوا بیشتر مورد استقبال صاحبان فروشگاه های بزرگ وزنجیره ای است، در این یخچال کمپرسور در موتور خانه فروشگاه قرار می گیرد.

مشخصات یخچال روباز

یخچال پرده هوا دست دوم فروشگاهی

 • جنس بدنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه با رنگ پودری الکترو استاتیک

 • عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان برای حفظ برودت یخچال

 • مجهز به ضربه گیر PVC برروی بدنه

 • دارای روشنایی طبقات از نوع SMD/LED سفید RGB LED به همراه ریموت کنترل

 • بغل بدنه ها از پانلهای  PVC عایق شده با فوم پلی اورتان با دانسیته۴۰kg/m3

 • قابلیت نصب ضربه گیر لوله از جنس استنلس استیل 

 • دارای نوار اتیکتPVC وارداتی ترک در رنگ های متفاوت

 • سرعت بخشیدن به خرید مشتری ها

قیمت انواع یخچال فروشگاهی

یخچال روباز فروشگاهی میوه

یخچال روباز فروشگاهی میوه

برخی از ویژگی های یخچال پرده هوا

فریزر روباز فروشگاهی

 • جنس بدنه یخچال فروشگاهی جلوباز

  جنس بدنه کابینهای کار شده در این یخچال از پانلهای تزریقی استاندارد شرکت ماموت با ضخامت 6 سانتی ودانسیته 40 کیلوگرم برمتر مکعب می باشد و دارای  کف استیل یکپارچه یک ملییمتر  که این کف ها با چسب فراوانی ساخته شده که مانع از بروز هر گونه نشتی و سرما  می باشد واز جهتی باعث حفظ بهداشت یخچال است. 
  استراکچر یخچال با رنگ پودری الکترو استاتیک و با ضخامت گوشت پروفیل2میل با پایه های قابل تنظیم از جنس پلی اتیلن درمجموعه ما تولید وبه شما مشتریان عرضه می شود.

قیمت یخچال فروشگاهی یدون درب

مصرف  انرژی یخچال جلوباز


همان همانطور که می دانید یکی از ضروری ترین ویژگی یک محوصول خوب کم مصرف بودن ودر عین حال بازدهی بالای آن دستگاه می باشد این یخچال ها به گونه ای ساخته شده اند که بلافاصله پس از اتصال برق، یخچال به دمای تنظیم شده رسیده و آماده‌ی استفاده در فروشگاه می باشد

قیمت یخچال ایستاده پرده هوا

 • کمپرسور یخچال روباز فروشگاهی

  مهم ترین قسمت و بخش هر یخچال موتور آن می باشد که مسئولیت خنک نگه داشتن آن را به عهده دارد. این یخچال ها دارای دو کمپرسور که در داخل یک UNIT مرکزی با جنس بدنه کامپوزیت که این ویژگی سبب می شود یخچال در هر شرایط آب وهوایی مقاوم هستند. این کمپرسور ها دارای ویژگی فوق العاده ای است که بعد از هر اتومات کردن ترموستات جای کمپرسور عوض می شود و زمان کارکرد کمپرسور نصف شده واین کار باعث طول عمر بیشتر یخچال می شود. در حالتی که یکی از کمپرسور ها دچار مشکل و نقص فنی شود با طراحی سیستم SWTCHING کمپرسور 1 از مدار خارج و کمپرسور 2جایگزین می شود واز بالارفتن دما، گرمادرUNIT و کمپرسور ها جلوگیری می کند

قیمت ومشخصات انواع یخچال پرده هوا به قیمت درب کارخانه

 • جابه جایی یخچال متری 

به دلیل اینکه این یخچال ها دارای سایز وابعاد بزرگی هستند همواره دچار مشکل برای جابه جایی هستند برای رفع این مشکل  در زیر این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است تا به راحتی بتوانید این یخچال را جابه جاکنید.

 • ترموستات یخچال

این یخچال دارای ترموستات دیجیتای به جهت نشان دادن دما وکنترل دستگاه

 • گردش هوا

 مکانیزم گردش هوا در این محصول به‌ این صورت می باشد که با دمیدن هوا با سرعت بالا در محفظه‌ی داخلی یخچال از طریق هر منفذ زیر طبقات پرده‌ای نامرئی بین محیط داخل و خارج ایجاد می کند و هوا‌ را متمایز می‌کند ، و مانع از ورود ، گرد و غبار و دیگر آلاینده‌های موجود در هوا به فضای داخلی یخچال می شود و باعث می شود هوای داخل یخچال همیشه تازه وعالی باشد و محصولات با بهترزین کیفیت ممکن حفظ شوند.

 • تابلو برق یخچال 

برای جلوگیری از صدمات ناشی از نوسات برق وآسیب رسیدن به دستگاه از کنترل کننده هایی مانند کنترل فاز، بیمتال استفاده می شود و در این یخچال تابلوبرق اشنایدربه کاررفته است.

قیمت یخچال های روباز

هنگام خرید یخچال پرده باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

این یخچال های پرده هوا بسیار پیشرفته و حساس هستند برای خریداری این یخچال ها باید یکسری نکات رابه جدیدت بررسی کنید.

در نظر داشته باشید که تمامی شرکت ها نمی توانند یخچال های پرده هوا را بهترین کیفیت برای شما عرضه کنند با نکاتی که برای شما ذکر می کنیم می توانید خرید مطمدن تری داشته باشید، در هنگام خرید این محصول به چرخ  هایی که برای این یخجال تهبیه شده اند دقت کنید که ثابت هستند یا متحرک که چرخ هایی متحرک طبعا بهترن زیرا شما دیگر مشکلی با جابه جایی این محصول ندارید. و باید این چرخ ها از مقومت بالایی  برای تحمل وزن یخچال وهمجنین جابه جاای راحت تربرخوردار شود

جنس بدنه ی یخچال برودتی باید ازاستیل ضد زنگ یا الکترواستاتیک باشد که موجب حفظ کیفیت بالای محصول و جلوگیری از خرابی وفاسد شدن محصولات داخل یخچال می شود. و بوجودآوردن هوای مطلوب و گردن درون یخچال می شود.

برخی از این نکات قابل توجه

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

 1. طبقات یخچال باید با توجه محصول انتخاب شود

 2. کیفیت قطعات بکار رفته در یخچال

 3.  به درخوایت شما یخچال مورد نظرمی تواند دارای کاور شب برقی ریموت دار یا دستی فنری باشد

 4.  نوع روشنایی سیستم و عمر مفید آن ها که اکثرا از نوع SMD می باشد

 5.  ابعاد یخچال باید با توجه به فضای قابل دسترس در فروشگاه و مصرف انرژی در نظر گرفته شود.

طرز کار یخچال بدون درب

نحوه خرید وارسال یخچال فروشگاهی پرده هوا به چه صورت است؟

یخچال روباز فروشگاهی

یخچال پرده هوا در ابعاد واندازه های مختلف بنا بر نیاز وسفارش شما در صنایع برودتی یخچال مارکت  تولید شده وبا بکار گیری از مرغوب ترین تجهیزات می توانید با خیال راحت یخچال مورد نیاز فروشگاه خودراخریداری کنید، به همراه 18 ماه گارنتی و5 سال خدمات پس ازفروش.

لازم به ذکر است که برای خرید وثبت سفارش نیازی به حضور شما نمی باشد می توانید به راحتی با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید و از لیست قیمت یخچال های بدون در، قیمت انواع یخچال فروشگاهی، یخچال متری، یخچال جلوباز و انواع یخچال پرده هواایستاده به قیمت درب کارخانه مطلع شوید و همچنین مشاوره ی رایگان بگیرید.

ارسال این دستگاه ها به عراق و سراسر کشور اعم از تبریر، تهران، مشهد، شیراز و.... با بهره بری از بهترین باربری ها امکان پذیر می باشد

برخی از پرسش های متداول مشتریان

ابعاد یخچال فروشگاهی

🤔آیا می توان از یخچال پرده هوا در فروشگاه های میوه فروشی و گل فروشی استفاده کرد؟

بله؛ امکان استفاده از یخچال بدون در فروشگاه های گل و میوه فروشی وجود دارد.

🤔قدرت موتور یخچال پرده هوا چند اسب است؟

موتور سرخود در مکان خشک هر ۲ متر یک موتور  ۱ اسب، در مناطق گرم جنوب  هر ۲ متر یک موتور ۳ اسب تعبیه می شود

🤔آیا بادکولر در تابستان و گرمای بخاری در زمستان برای یخچال پرده هوا مضر است؟

بله سعی کنید از ورود باد کولر به داخل یخچال جلوگیری کنید و اگر دمای بین یخچال و فروشگاه زیاد باشد، موتور یکسره کار می کندو و از طول عمر آن کاسته می شود.

🤔آیا یخچال فروشگاهی بدون در برفک می زند؟

مانند دیگر یخچال صنعتی های موجود در بازار، این یخچال نیز برفک می بندد البته راه خروجی نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش ما 09128584676 تماس حاصل فرمایید.

قیمت یخچال پرده هوا یخچال مارکت

یخچال پرده هوا با قیمت مناسب

قیمت یخچال پرده هوا به دلیل ابعاد وتعدادسفارشی شما متغیر می باشد شما میتوانید براساس نیاز و فضای مغازه ی خود ازصنایع برودتی یخچال مارکت خریداری کنید 


 • جنس بدنه ی یخچال پرده هوا چیست؟

  این یخچال دارای جنس بدنه ی ساندویچ پنل می باشد.

 • قیمت یخچال پرده هوا چقدر است؟

  از آنجایی که یخچال فروشگاهی روباز در ابعاد سفارشی و به صورت متری تولید می شود برای بدست آوردن قیمت بروز 1401 با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید.

 • مصرف برق و انرژی در یخچال پرده هوا چگونه است؟

  یخچال فروشگاهی دارای برچسب انرژی A می باشد، برای بدست آوردن اطلاعات دقیق به سایت مراجعه کنید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • علیپور
  ببخشید نوع یخچال های بدون درب که برای گلفروشی استفاده میشه با نوعی که برای فروشگاه ها استفاده میشه متفاوته؟
  • مدیر سایت

   بله امکان تولید در ابعاد دلخواه شما در شرکت یخچال مارکت وجود دارد

 • اکبرزاده
  سلام و وقت بخیر امکان سفارش یخچال بدون درب فروشگاهی در ابعاد کوچک هستش؟
  • مدیر سایت

   سلام وقتتون بخیر، خیر تفاوتی ندارند آنها هم پرده هوا هستن

 • رستمی
  سلام وقت بخیر،برق یخچال های پرده هوا تکفاز هست یا سه فاز؟
  • مدیر سایت

   برای پرده هوا موتور سرخود از برق تکفاز استفاده می شود البته با مصرف بالاو برای پرده هوا موتور مرکزی هماز برق تکفاز هم از برق 3 فاز  با مصرف کمتر استفاده می شود.

 • عابدی
  سلام وقتتون بخیر، امکان استفاده از یخچال فروشگاهی پرده هوا در مغازه های میوه فروشی هست؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت شما هم بخیر بله، از این نوع یخچال در گل فروشی ها می توانید استفاده کنید.

 • باربد
  سلام ما8متر به بالا برای هایپرمارکت میخوایم امکان نصب موتور سرخود هست؟یا اینکه بایدمرکزی باشه؟
  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر بله،  لطفا برای مشاوره و خرید تماس بگیرید.

 • علی رضا دوست
  سلام موتور مرکزی با موتور سر خود فرقشون چیه
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز فرقشون به قرار گیری موتور و متراژ یخچال پرده هوا بستگی داره برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  09128584676 تماس بگیرید

تماس بگیرید